Школа усного рахунку Соробан

відгуки батьків
Унікальна методика
Розвиток мозку
Як м'язам потрібна зарядка, так і мозку не обійтися без тренувань. Якщо для досягнення в будь-якому виді спорту важлива загальна...
Читати далі
Доступно кожному
Думати відразу двома півкулями мозку можливо! Ваша дитина теж так зможе! З 20 дітей 19 продовжують навчання після...
Читати далі
Методика навчання
Не запізніться. Методика доступна тільки дітям з 5 до 11 років. Адже саме в цьому віці йде найактивнiший розвиток...
Читати далі
*розвиває пам'ять, уяву, швидкість прийняття рішень
*розвиває пам'ять,      
уяву,    
швидкість прийняття  
рішень
Цікаве
Записати дитину
Пробне заняття
Пробне заняття у всіх школах мережі Соробан® проходить за графіком. Детальну інформацію щодо графіку можна отримати безпосередньо у школі Соробан® вашого міста.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

 1. Коли діти починають пожинати плоди?

Безпосередньо наочні результати батьки побачать приблизно за два місяці, за умови, якщо дитина буде щодня виконувати домашні тренувальні вправи, які задають інструктори.

 1. Чи може дитина отримати інтенсивний курс під час літніх канікул?

Закріплення навичок відбувається поступово. Кожного дня дитина напрацьовує свою техніку. Якщо збільшити інтенсивність занять більше за один раз на тиждень, то в дитини скорочується час, необхідний для виконання завдань і напрацювання навичок. У літню пору дитина може займатися два рази на тиждень, але в такому випадку у неї збільшується навантаження на щоденне відпрацювання навичок.

 1. Моя дитина дуже добре розуміється на математиці, чи потрібно йому / їй займатися за програмою соробан?

Не можна забувати, що соробан – це не математична програма. До основи програми не ставиться головною метою навчити дітей вміння рахувати – це всього лише бонус або подарунок, який отримає дитина, коли закінчить програму. Найголовніше – це загальний інтелектуальний розвиток дитини. Розумові здібності та навички, отримані в соробан, можуть застосовуватися щодня.

 1. Чи повинна моя дитина закінчити всю програму чи вона може зупинитися на якомусь певному рівні?

Щоб повністю засвоїти програму й навчитися всім необхідним навичкам, дитині потрібно два роки навчання. Усі ці два роки вона має займатися й тренуватися, а по закінченню навчання повторення програми їй більше не потрібне.

5.Скільки часу піде, щоб проконтролювати виконання домашнього завдання в дитини?

В ідеалі дитина повинна тренуватися 15-30 хвилин кожного дня з мінімальною допомогою своїх батьків.

 1. Навіщо в наш час дитині необхідне вміння усного рішення арифметичних дій, якщо можна використовувати калькулятор?

Соробан – НЕ математична програма. Це програма в галузі розумового та інтелектуального розвитку. Кінцевою метою програми соробан є розвиток розумових здібностей і навичок (таких як: концентрація уваги, пам’ять, спостережливість, уява, точність і т.д.), які можуть застосовуватися практично в кожному життєвому аспекті.

7.Чи можливо дорослій людині опанувати цю програму? Якщо ні, то чому?

Програма призначена для поліпшення розумових здібностей дітей молодшого віку й віку, коли розвиток мозку досягає свого піку. Результати дорослих незрівнянні з дитячими й вимагають багато додаткових зусиль.

Школа ментальної арифметики Соробан

Уява важливіша, ніж знання. Знання обмежені, тоді як уява охоплює цілий світ, стимулюючи прогрес, породжуючи еволюцію. (Альберт Ейнштейн)

З цим висловлюванням великого вченого важко не погодитися. Варто лише згадати кілька фантастичних історій, що описують геніальні наукові винаходи та відкриття, які через десятки років стали реальністю. Наприклад, у Роберта Хайнлайна є опис пристроїв, що точнісінько відповідає сучасним банкоматам, мобільним телефонам, мікрохвильовим пічкам. Герберт Уеллс на початку 20 століття придумав ескалатори, електростанції, атомну бомбу.

Вчені, які в майбутньому розробили, спроектували, створили усі ці речі, вочевидь, володіли такою ж яскравою уявою, як і письменники, з тією відмінністю, що їх мозок був здатний ще й втілити фантазії в реальність. А це означає, що поряд з творчим, їм було властиве аналітичне, логічне мислення, що права та ліва півкулі були розвинені в повній мірі й працювали злагоджено.

Школа Соробан в Україні

Гармонійний розвиток дитини залежить саме від того, наскільки рівномірно стимулюється творча й раціональна сторона її мозку – і це науково доведений факт. Найбільш ефективною сучасною методикою розвитку півкуль є ментальна арифметика Соробан®. Це унікальний метод навчання дітей ментального (розумового) рахунку, розроблений на основі відомої у всьому світі японської методики.

Школа усного рахунку Соробан в Україні пропонує дві програми навчання: розрахована на малюків (5 років) і для маленьких школярів (1,2,3,4,5,6 класу). Як це відбувається?

 • Тренери школи допомагають дітям опанувати головний навчальний інструмент – рахівниці абакус. Спочатку соробанята навчаються відкладати числа, потім виконувати прості та складні арифметичні дії.
 • По мірі опанування абакус, прив’язка до рахівниць знижується, активується дитяча уява, здатність візуалізувати рахунковий інструмент, діти починають рахувати за допомогою уявних рахівниць.
 • Курси ментальної арифметики в Україні поділяються на дві складові: заняття в навчальному класі один раз на тиждень і виконання домашніх вправ кожного дня по 10-20 хвилин.
 • У вартість навчання, окрім занять входить також доступ до навчальної програми «Соробан», яка була розроблена з метою підвищення ефективності розумових тренувань.

Особливості та переваги Соробан

Цілком резонно, що у багатьох батьків виникає питання, яке відношення простий, хоч і швидкий усний рахунок має до геніальності, обдарованості дітей? Ментальна арифметика в Школі Соробан в Україні більше впливає на розвиток дитячого інтелекту, ніж цілий набір розвивальних гуртків і курсів. Її результативність пояснюється двома факторами:

 1. Ментальний рахунок забезпечує систематичні рівномірні навантаження на обидві півкулі, стимулюючи розвиток системи стійких зв’язків між клітинами кори головного мозку.
 2. Опанування усного рахунку за допомогою абака відбувається через підключення різних видів сприйняття:
  • логічного мислення, необхідного для розв’язування математичних задач;
  • образного мислення, що відповідає за уяву та цілісне сприйняття світу;
  • наочно-образного мислення, фотографічної та слухової пам’яті;
  • фізичного сприйняття (використання в роботі з рахівницями пальців обох рук).

Все просто: вправи з рахівницями абакус розвивають моторику рук, а відповідно активують обидві півкулі. Далі, за принципом нарощування м’язової маси, відбувається вдосконалення інтелектуальних здібностей: пам’яті, спостережливості, процесів мислення, здатності сприймати, обробляти й застосовувати інформацію.

Коли дитина демонструє швидкісний усний рахунок, люди з захопленням спостерігають за нею, приписуючи їй унікальну природну схильність до математики. Ваше ставлення до Соробан докорінно зміниться, коли ви дізнаєтеся, що здатність швидко рахувати в умі – це свого роду лакмусовий папірець, завдяки якому можна судити про те, наскільки підвищився рівень розвитку всіх розумових здібностей дитини:

   • швидка реакція мозку;
   • гнучкість мислення;
   • креативний підхід до вирішення завдань;
   • здатність аналізувати, порівнювати, зіставляти факти;
   • безмежний творчий потенціал;
   • здатність робити самостійні висновки, швидко приймати рішення.

Не можна не сказати про «побічні ефекти» занять у Школі усного рахунку Соробан в Україні. Методика правильно мотивує, дає дитині впевненість у своїх силах, розвиває комунікативні якості, дисциплінує, розширює коло її інтересів, а відповідно й можливостей.

Перед кожною людиною завжди виникає необхідність вибирати. Перший вибір, який визначить напрямок усього життя дитини, робите ви, батьки. Можна привести малюка до розвивальної академії, де в її жадібний до пізнання розум покладуть багато нових знань. Інший шлях – навчити її легко й весело здобувати та використовувати ці знання.

Інформація про навчальні класи Соробан, що діють в Україні, є на нашому сайті. Тут ви можете обрати школу зі зручним розташуванням, записатися у відповідну до віку дитини групу, поставити запитання тренеру.

 

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.