Школа усного рахунку Соробан у Бердянську

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Бердянську. Навчання швидкого усного рахування в Україні почалося в 2013 році. Заняття проводяться для дітей у віці 5-11 років. Ментальна арифметика представляє найбільшу користь для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Діти, які відвідують 5 клас, 6 клас – найстарші учні Соробана.

Школа Соробан в Бердянську викладає не традиційну математику. Ментальний рахунок використовується як інструмент для всебічного розвитку дитячого мозку. Стародавні японські рахунки – абак, або абакус – це перше, з чим знайомляться малюки. Вони пересувають кісточки в рядах, візуально представляють результати, тим самим гармонійно розвиваючи інтелект.

Школа покращеної ментальної арифметики в Бердянську

Подібно до того, як Платон створив вчення в своїй академії на основі поглиблених і детально вивчених постулатів Піфагора, Соробан створила унікальну програму, яка базується на японській методиці засвоєння швидкісного усного рахунку. Розроблений спеціальний підручник, комп'ютерні програми, анімовані завдання. Створено ефективний алгоритм подачі матеріалу.

Проводячи цікаві та корисні ігри з однолітками у групі, хлопці підтримують мозкову активність і розвивають інтелектуальні здібності. Закріплюючи отримані знання вдома на комп'ютерних тренажерах, вони покращують ментальні можливості мозку. Це дозволяє не тільки легко освоїти швидкий і безпомилковий усний рахунок, але також навчитись найбільш ефективно використовувати свої розумові здібності.

На відміну від загальноосвітньої школи курси Соробана не дають академічних знань з математики. Методика спрямована на гармонійний розвиток обох півкуль мозку. До безлічі вироблених розумових навичок уміння усно проводити обчислення є приємним бонусом.

Записатися в Соробан у Бердянську можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки потрібно вибрати місто, визначитися зі зручним розташуванням школи й часом відвідування уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.