Цікаве, корисні статті

Тестування уваги і пам’яті студентів літнього інтенсиву школи усного рахунку «Соробан» (червень – липень 2019 р.)

У 2011 р. в університеті Колумбії було проведено дослідження, яке показало, що люди схильні покладатися більше на Інтернет, а не на власне мислення.  Це означає, що і пам’ять, і уява тренуються мало. В наші дні левову частку інформації про навколишній світ діти отримують з телевізора і гаджетів, що не завжди має хороший результат.  Занадто великий обсяг інформації, і не завжди засвоюється саме те, що потрібно дитині конкретно на даному етапі розвитку.

Ще одна проблема сучасності – невміння зосередитися – труднощі з концентрацією уваги.  Але! Існує чудовий засіб для тренування пам’яті та концентрації уваги – ментальна арифметика, заняття за методикою Соробан®.  Робота на соробані (рахівниці) змушує зосередитися навіть найактивніших непосид.

Результати тестування підтверджують ефективність і корисність цих занять!

Тестування уваги і пам’яті дітей проводилося двічі – перед початком занять груп Літнього інтенсиву і в кінці курсу, в червні – липні 2019 року, за методиками: «Розставити значки» – тест для оцінки перемикання і розподілу уваги;  «Коректурна проба Ландольта» – тест для оцінки стійкості і продуктивності уваги; «Пам’ять на числа» – тест для оцінки короткочасної зорової пам’яті, її обсягу і точності; «Запам’ятовування 10 слів» (А. Р. Лурія) – тест для дослідження показників слухомовної пам’яті.

За тестом «Розставити значки» зростання рівня перемикання і розподілу уваги спостерігається в 78% випадків в середньому – на 39,88%.

За тестом «Коректурна проба Ландольта» збільшення значення показника стійкості та продуктивності уваги спостерігається у 86% студентів курсу в середньому – на 30,99%.

Результати тесту «Пам’ять на числа», в якому хлопцям необхідно було за 20 хв. запам’ятати табличку з 12 двозначних чисел і їх розташування, а потім відновити її по пам’яті, показали, що вже місяць інтенсивних тренувань дозволяє запам’ятати на одне, два або навіть на 4, 5 чисел більше!  Рівень виконання даного тесту, а, значить, і показник короткочасної зорової пам’яті, покращився за період курсу у 47% студентів. Для більш вражаючих результатів розвитку пам’яті необхідно не менше 3-4 місяців щоденних тренувань по методиці Соробан®.

Результат тесту «Запам’ятовування 10 слів» – 43% студентів курсу запам’ятовують в середньому на 2 слова більше за кілька повторень при сприйнятті на слух, в порівнянні з початковим тестом.  В середньому на 2 слова більше залишається в пам’яті через 40-60 хвилин після запам’ятовування. Хороший результат для школяра? 100%! Він буде ще яскравішим, якщо продовжити тренування на основному курсі.

Результати вражають!  Пишаємося! І чекаємо в вересні – продовжувати!

 

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.