Умови франшизи

Система, перевірена часом

Вдосконалення щодня

Упевненість в майбутньому

Якщо ви хочете на умовах франчайзі відкрити школу Соробан у вашому місті, то ця інформація для вас.

Ви отримаєте:

 • Свій бізнес і матеріальну незалежність
 • Статус партнера світової мережі-лідера технологій
 • Зареєстрований торговельний знак
 • Підтримку на старті та під час розвитку
 • Безлімітне очне навчання власника бізнесу і тренерів
 • Доступ до навчальної онлайн платформи з інтелектуальним ДЗ
 • Доступ до передових розробок
 • Стартовий пакет матеріалів

Внесок: від 140 тис. грн

Роялті: 10 % від виручки

Мінімальний бюджет відкриття: 80 тис. грн.

Окупність: рік

Беззбитковість: 3 місяці

Прибуток з одного офісу:

В місті з 40 000 жителів

30 тис. грн в міс

В місті з 1 000 000 жителів

480 тис. грн. в міс
Результати реальних шкіл в різних містах можна подивитися нижче

5 країн

67 своїх шкіл

18953 учні

Історія народження нашої методики

2012 став роком відкриття нової ідеї для засновника оригінальної методики Соробан Юрія Новосьолова. Вражений результатами учнів школи ментальної арифметики в Туреччині, він вивчив класичну методику. Але тут виявилося, що програма, за якою працювали турецькі школи, була розрахована на дітей з високим рівнем інтелекту і посидючості. Результат такого навчання – три чверті учнів, не отримавши бажаної користі від рахунку про себе, покидало школу. Тоді команда фахівців, очолювана Новосьоловим, створює нову адаптовану для всіх дітей методику Соробан. І вона запрацювала відразу ж.

Методика в дії.

Пройшовши апробацію і тестування у власних школах, унікальна і єдина у своєму роді методика почала впевнено завойовувати простір СНД, а потім і Італію, Молдову, Польщу.

Секрет її успіху – в швидкому ефекті, який дозволяє зберегти інтерес дітей до навчання й гарантувати якісний результат. У цьому її відмінність від ментальної арифметики.

Шестимісячне навчання образного мислення в класичній ментальній арифметиці наша методика скоротила до 1 місяця.

Експериментальне навчання літніх людей теж показало дивовижний результат: після півтора місяця занять вони рахували 15 прикладів зі швидкістю 0,9 секунди. У світовій практиці такого ще не було.

Посилання на статтю

У чому основні принципи бізнесу?

Для нас збільшення кількості відкритих шкіл в дитячих клубах, продаж не ексклюзивних франшиз загрожує втратою нашої фундаментальної вимоги – якості.

Знизивши планку вимог при неможливості контролювати якість навчання в клубах, де методика не є бізнесом, ми змушені були б піти на компроміс в боротьбі за якість навчання.

Це вже пішло б в розріз з нашим основним завданням – розвиватися разом з однодумцями, з тими, хто розглядає цей бізнес як довготривалий і уболіває за роботу.

На відміну від занять в клубах, після яких діти, як правило, не показують результатів, а батьки навіть не пам’ятають вчителів, наші школи набирають своїх учнів шляхом сарафанного радіо.

За рекомендацією задоволених якісним продуктом клієнтів приходить близько 70% нових учнів. Весь прибуток йде на удосконалення продукту.

Впевнено і якісно виконує своє основне завдання і постійно оновлюється онлайн платформа – викликати у дитини бажання самостійно виконувати домашнє завдання з максимальною користю і задоволенням.

Уже реалізована п’ята версія програми.

СЗараз для зручності учнів працюють створені нами додатки для мобільних телефонів на всіх операційних програмах.

Ретельний відбір проходять кандидати на посади тренерів. Їх навчання проводиться тільки в реалі.

Навчання Соробан забезпечує майже 10% відсіву «випадкових» людей навіть на етапі іспиту. Це надалі знижує плинність кадрів до 3%.

Відмінність Соробан від конкурентів

Чесність і порядність Соробан

Команда Соробан не залишить вас наодинці з усіма труднощами нового бізнесу. У нас немає бажання і прагнення «зняти» перший внесок, а потім вирішувати проблеми змусити вас. Ми безпосередньо зацікавлені, щоб ваш бізнес успішно розвивався, адже наш дохід – це 10% роялті. Для нас продаж франшизи – це початок бізнесу, як і у вас, бо ми орієнтовані на надання якісного навчання найголовнішого клієнта – дитини. Для багатьох конкурентів основне завдання і мета – продати франшизу вам, адже це їх основний дохід, тому головна мета досягається при укладанні з вами договору і отриманні коштів за франшизу, на це і будуть витрачені всі зусилля і прийоми, а не на якість одержуваного продукту саме дитиною.

Бренд Соробан

Тому наш бренд Соробан ТМ пізнаваний і улюблений, він на слуху, про нас пишуть, нас показують, соцмережі сповнені живих, справжніх відгуків. Засновник нашої школи – відома особистість у багатьох країнах, виступає з доповідями та бере участь в основних освітніх заходах державного рівня. Бренди ж конкурентів не відомі, часто діти й самі не знають, що відвідують не клуб такий-то, а школу з мережі. Активність же керівників шкіл конкурентів – здебільшого на сайтах з продажу франшиз.

Школа усного рахунку Соробан ТМ навчає дітей тільки усного рахунку, тренування мозку проводяться за власною унікальною методикою. Деякі конкуренти використовують своїх учнів як базу для отримання додаткового прибутку внаслідок навчання за чужими сумнівними програмами, які здатні погіршити успішність дитини.

Підтримка Соробан

Свою підтримку ми вам гарантуємо вже відразу. Це і видача «Дорожньої карти відкриття нового офісу» з описом всіх етапів старту від бухгалтерії, меблів і до залучення учнів; допомога рекламними матеріалами і дизайном вашої майбутньої філії; організація конференцій франчайзі з обміну досвідом розвитку і вирішення завдань. Створена нами онлайн-платформа відстежує не тільки результат кожного учня, а й безпосередньо захищає від недобросовісних співробітників. Адже тільки в методиці Соробан без онлайн-платформи, розташованої на хостингу хмарного сервісу і захищеної від збоїв, жоден тренер не зможе навчати дітей, просто відксеривши підручник і відкривши свій офіс, що дозволено в класичній математиці. Роки роботи й десятки тисяч $ пішли на розробку нашої програми

Ми готові безкоштовно і безлімітно навчати тренерів, вкладати свої ресурси в їх кількісний склад та професійне зростання для нашої спільної вигоди.

Ексклюзивність франшизи

Ми продаємо тільки ексклюзивну франшизу.

Неексклюзивна франшиза несе в собі масу неприємностей, розчарувань і навіть втрату бізнесу, адже тут зацікавленість тільки в вигоді від разового продажу франшизи, але ніяк не в розвитку бізнесу. І як результат такої покупки – відкриття другого офісу кимось ще відбере ваших учнів, а це і заняття при неповних класах, і рекламування не тільки власних офісів, але й офісів конкурентів, і відхід потенційних клієнтів через погану роботу й від вас.

Не дайте себе обдурити!

 1. Сумлінність

При покупці франшизи обов’язково зверніть увагу на терміни існування бізнесу: якщо сайту менше ніж рік, а вас запевняють, що компанії вже кілька років, – це обман.

Переконатися в точності дати створення сайту можна тут: http://1whois.ru/

Дуже важливі відомості про випускників. Якщо бізнес існує давно, то приховувати дані про них – це обман. Гордість добросовісної школи – успішні випускники.

Обман спочатку – гарантія обману в кінці.

 1. Віра в свій бізнес

Поцікавтеся, чи вірять самі продавці франшизи в свій бізнес, в його перспективи. Для цього розпитайте про кількість їх власних офісів. Якщо їх мало або взагалі немає – це обман. Це шлях книжки «Як заробити мільйон».

Для нас відкриття шкіл – це вигідний і перспективний бізнес. Ми відкрили вже 10 власних шкіл засновника Ю.Новосьолова і 3 спільних. Вісьмома нашими школами керують його родичі. Ми завжди готові надати будь-яку цікаву для вас інформацію і про партнерів, з якими ви зможете поговорити, і про платежі. Наші пріоритети – чесність і відкритість в довгостроковому періоді, а не в хитрості та в недомовках.

Ми сильні фінансовою стабільністю: жодна школа не закрилася через низький прибуток. У нас він високий і в великих і багатих містах, і в маленьких.

 1. Надійні відгуки

Намагайтеся орієнтуватися не на позитивні відгуки в інтернеті, які можна запустити за 300 s, а на особисті контакти із тими, хто купив франчайзі й пропрацював із ними не менше як рік. Контактів немає – це обман.

Всі контакти партнерів Соробан є на сайті, і ви з будь-яким із них можете поговорити особисто.

 1. Відсутність додаткових оплат.

Обов’язково дізнайтеся про вартість навчання нового тренера, адже старий, за якого ви заплатили, може піти. З’ясуйте також питання про додаткові комісії за купівлю обладнання, за навчання тренерів і плату за софт.

Прихованих платежів в Соробан немає адже ми орієнтовані на довгострокову співпрацю, а чесність в цьому – головний супутник.

Цифри нашої фінансової звітності

Ми працюємо з 2013 року. 

Жодна Школа за цей час не закрилася через низький прибуток.  

Соробан відмінно працює і в маленькому і в великому місті. 

Дивіться деякі цифри нашої звітності.

Санкт-Петербург

Населення: 5 000 000 чол.

Відкриття: вересень 2015 р.

Інвестиції: 1 млн. грн.

Виручка: 480 тис. грн./міс.

Єкатеринбург

Населення: 1 387 000 чол.

Відкриття: вересень 2016 р.

Інвестиції: 440 тис. грн.

Виручка: 144 тис. грн./міс.

Дніпро

Населення: 900 000 чол.

Відкриття: вересень 2013 р.

Інвестиції: 0,28 млн. грн.

Виручка: 340 тис. грн./міс.

До вас, майбутніх партнерів, звертається Юрій Новосьолов, засновник школи Соробан:

franshiza-min

Вітаю! Я, Юрій Новосьолов, засновник школи Соробан, особисто і відверто хочу поговорити з вами, не криючись за різними назвами шкіл. Наш бізнес з дня заснування – чесний і відкритий. Партнерами для нас завжди є франчайзі. Для того, щоб побудувати міжнародну мережу і зробити її лідером, ми шукаємо близьких за цінностями зацікавлених людей. Ми щиро переконані, що нам не по дорозі з бізнесменом, який сподівається тільки вигідно вкласти гроші, не піклуючись про подальшу долю школи. Тому шукаємо тих, з ким зможемо побудувати успішний бізнес, що розвиватиметься. Якість і розвиток філій, а не зростання їх кількості – ось наше завдання. Головне багатство і гордість Соробан – це її віддана команда професіоналів, які постійно вдосконалюють і розвивають методику, піднімаючи її на вищий рівень. Креативні школи Соробан ТМ успішно працюють в Україні, Росії, Білорусі. 2016 рік дав старт першому класу і в Італії. У 2017 відкриваються Школи в Молдові та Польщі.

Наша методика оригінальна своїм прагненням і роботою на ефективність і результат. У цьому її відмінність від стандартної методики ментальної арифметики. Мій особистий досвід дозволяє припустити 75% ймовірності того, що після 5 місяців навчання ментальної арифметики ваша дитина припинить навчання. У Школі Соробан 60% учнів, що навчаються повних 2 роки, скоротять той самий шлях класичної ментальної арифметики із 6 місяців до 1.

Я особисто, мій директор з навчальної частини, її заступник беремо участь в навчанні кожного тренера нашої школи й контролю за їх роботою.

Хочете працювати з лідерами – ми готові вас прийняти.

Зв’яжіться зі мною:

Skype iurii12051972

Viber, телефон +380676336697

З повагою, Юрій Новосьолов.
franshiza