Школа усного рахунку Соробан у Харкові

Соробан - перша й дуже популярна школа інтелектуальних обчислень в Харкові. Навчання швидкісного усного рахунку в Україні започатковане у 2013 році. Програма рекомендована дітям 5-11 років. Наймолодшими учнями є дошкільнята, а також ті малюки, які йдуть до 1 класу. Вони займаються разом з дітьми, які відвідують 2 клас, 3 клас і 4 клас. Найстаршими є учні 5-6 класів загальноосвітньої школи. Соробан у Харкові викладає не звичайну математику. Програма навчання спрямована на комплексний інтелектуальний розвиток дітей. Ментальна арифметика – основа цього процесу!

Абак або абакус – перше, з чим знайомляться діти, починаючи навчання усного рахування. Вони пересувають кісточки на соробані та, паралельно, візуалізують результати в своїй уяві, що дозволяє активувати всі відділи мозку.

Як харківські висококласні фахівці невтомно вдосконалюють військову авіа та бронетехніку, так і Школа Соробан, базуючись на японській методиці ментальної арифметики, пропонує навчальну програму – значно поліпшену, доповнену комп'ютерними тренажерами для самостійних занять вдома.

Школа покращеної ментальної арифметики в Харкові

Опанувати усний рахунок і навчитися використовувати всі свої розумові можливості кожній дитині допомагає правильний алгоритм подачі матеріалу, проведення уроків у форматі ігор, наявність спеціально розробленого підручника, анімованих завдань. Курси швидкого обчислення спрямовані на синхронний розвиток аналітичного й творчого відділів мозку. Саме це головна мета програми, а не проста подача шкільних математичних знань. Виходить, швидкий усний рахунок можна вважати важливим доповненням до основного результату – всебічного інтелектуального розвитку малюка.

Щоб навчатися в Соробан у Харкові, слід перейти до розділу сайту «Записатись». А при оформленні Вашої заявки вказати своє місто, розташування відповідної школи та зручний час занять.

Дізнавайтеся скільки коштує, а саме вартість навчання усного рахунку в м. Харків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.