Школа усного рахунку Соробан у Києві

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Києві. В Україні навчання швидкісного усного рахунку бере свій початок з 2013 року. Заняття проводяться для дошкільнят віком від 4-х років та дітей, що відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас. Для них ментальна арифметика найбільш корисна. Старші учні Соробана – школярі 5 класу, 6 класу – діти у віці 11-12 років.

Найбільш корисним ментальний рахунок є для дітей, які збираються до 1 класу, і які відвідують 2 клас, 3 клас і 4 клас загальноосвітньої школи.

Школа усного рахунку в Києві - це не звична для нас математика. Основний напрямок програми - розвивати дитячий мозок, використовуючи ментальний рахунок. Навчання усного рахунку починається з рахівниць абак, їх ще називають абакус або соробан. Діти паралельно навчаються їх візуалізувати й пересувають кісточки вже на цих представлених рахунках.

Школа поліпшеною ментальної арифметики в Києві

Так само, як Платон у своїй академії взяв за основу школу Піфагора, поглибивши її, так і Школа Соробан взяла ментальну арифметику та на її основі створила унікальну методику навчання, удосконалила її, створивши корисну комп'ютерну гру, за допомогою якої діти щодня закріплюють навички рахування.

Правильний алгоритм подачі прикладів, анімовані завдання, спеціально розроблений підручник, веселі та цікаві уроки, а головне, чітка й правильна методика подачі матеріалу - все це допомагає дитині легко засвоїти усний рахунок і навчитися легко використовувати ментальні можливості мозку.

А це - неймовірне тренування всіх розумових процесів.

Курси швидкого рахунку не дають академічних шкільних знань, усе навчання направлене на синхронний розвиток лівої та правої півкулі мозку дітей. А швидкий усний рахунок - це бонус, приємне доповнення до основних розвинених функцій лівої і правої півкулі.

Записатися до Школи в Києві можна на сайті в розділі «Запис», обравши своє місто, зручне розташування школи та час занять. Скільки коштує навчання швидкого рахунку в м. Київ, можна дізнатися тут.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.