Школа усного рахунку Соробан у Новомосковську

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Новомосковську. Початок навчання швидкісного усного рахування в Україні припадає на 2013 рік. Заняття проводяться для малюків у віці 5-11 років. Найбільш корисна ментальна арифметика для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Найстаршими учнями Соробана є діти, які відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа покращеної ментальної арифметики в Новомосковську

Школа Соробан викладає не традиційну математику. Основна мета програми полягає у всебічному розвитку дитячого мозку. Для цього застосовується ментальний рахунок. В першу чергу малюки вивчають абак, або абакус. Вони пересувають кісточки в рядах, візуалізують результати обчислень, тим самим розвиваючи аналітичний і творчий відділи мозку.

Поглиблені й детально вивчені постулати Піфагора стали основою навчань академії Платона. Японська методика навчання безпомилкового усного рахунку поклала початок Соробану. Скорочено загальний час навчання, розроблено спеціальний підручник і унікальний алгоритм подачі прикладів, анімовані завдання, комп'ютерні програми, цікаві ігри.

Займаючись з однолітками, малюки виробляють корисні розумові навички. В ході щоденних домашніх вправ на комп'ютерних тренажерах вони їх закріплюють. Це сприяє гармонійному розвитку інтелекту, дозволяє освоїти усний рахунок і навчитися найкращим чином використовувати свої ментальні можливості.

На курсах Соробан неможливо отримати академічні знання з математики, як у загальноосвітній школі. Методика ставить за мету синхронний розвиток обох півкуль мозку. До безлічі вироблених розумових навичок вміння проводити швидкий усний рахунок – приємний бонус!

Записатися до Соробан у Новомосковську можна в розділі сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, необхідно вказати місто, вибрати зручне розташування школи та час уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.