Школа усного рахунку Соробан в Одесі

Перша школа інтелектуальних обчислень в Одесі - це школа Соробан. В Україні початок навчання швидкісного усного рахунку припадає на 2013 рік. За програмою займаються навіть дошкільнята - діти від 5-ти років. Соробан осягають малята, що збираються до 1 класу, ті, хто навчаються у 2 класі, 3 класі, 4 класі. Найстаршими є діти у віці до 11 років, що відвідують 5 клас або 6 клас загальноосвітньої школи. Ментальний рахунок має найбільшу користь саме для малюків. Тому займатися в Соробані рекомендовано ще до першого класу. Школа усного рахунку в м. Одеса допомагає навчати дітей не просто звичайної математики. Вона призначена для всебічного розвитку дитячого інтелекту. Основою цього процесу є освоєння ментальної арифметики.

Школа покращеної ментальної арифметики в Одесі

Спочатку малюки опановують абак (або абакус) – спеціальні рахівниці. Далі навчаються пересувати кісточки на лініях і одночасно візуалізувати результати на уявному соробані. Це дозволяє залучити до роботи та розвивати обидві півкулі мозку.

Як невтомний український майстер реставрації та удосконалення сотень унікальних скрипок, одесит Л. В. Добрянський, через високе – досягав найвищого, Школа Соробан, вибудована на базі багатовікової японської методики обчислень, дозволяє дітям осягнути віртуозну програму ментальної арифметики. Соробан – цікава й корисна навчальна програма, ще й доповнена комп'ютерними тренажерами. Правильно підібраний алгоритм розв’язування прикладів, ефективна методика подачі матеріалу, безліч анімованих завдань, наявність спеціально розробленого підручника, проведення уроків у форматі захопливих ігор, щоденні вправи на ПК для закріплення знань - фактори, що допомагають кожній дитині освоїти усний рахунок і навчитися з легкістю використовувати ментальні можливості свого мозку. Курси усних обчислень спрямовані на всебічний інтелектуальний розвиток учнів, а не отримання стандартних шкільних знань з математики. Швидкий усний рахунок – це плюс до всіх тих навичок, які виробляються у дитини за час навчання. Приєднатися до Соробану в м. Одеса легко через розділ сайту «Записатись». При оформленні заявки обов'язково вказуйте Ваше місто, адресу школи, відповідний час занять. Дізнатися, скільки коштує навчання можна тут.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.