Школа усного рахунку Соробан у Запоріжжі

Перша й дуже популярна школа інтелектуальних обчислень у Запоріжжі – школа Соробан! Навчання швидкісного усного рахування в Україні започатковане у 2013 році.

За унікальною програмою займаються діти у віці 5-11 років, тобто дошкільнята та учні 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу, 5 класу, 6 класу загальноосвітньої школи. Соробан навчає не звичної для нас математики. Основний напрям дії – розвиток дитячого мозку. А ментальний рахунок - ефективний засіб досягнення цієї мети!

Навчання усним обчисленням починають зі знайомства з рахівницями соробан, здавна названих абак або абакус. Процес рахування діти візуалізують і паралельно пересувають кісточки на уявних рахівницях, чим активізують аналітичний і творчий відділи мозку.

Школа покращеної ментальної арифметики в Запоріжжі

Платон розвивав свою академію, взявши за основу навчання постулати Піфагора. Удосконалена ж японська ментальна арифметика лягла в основу програми Соробан. Ми поліпшили навчальну методику, доповнили її корисною комп'ютерною програмою, яка є своєрідним тренажером дітям при закріпленні вдома навичок лічби. Оптимальний алгоритм розв’язання прикладів, наявність анімованих завдань, спеціальний підручник, проведення уроків у форматі цікавих ігор, оригінальна методика подачі матеріалу – це ті фактори, які допомагають дітям засвоїти усний рахунок без особливих клопотів. Займаючись за програмою нашої Школи, кожен навчиться з легкістю користуватися можливостями свого інтелекту.

Регулярні уроки в групі та самостійні вправи вдома – відмінне тренування розумових здібностей! Курси не дають академічних шкільних знань. Вони навчають синхронно використовувати ліву й праву півкулі нашого мозку. А швидкий усний рахунок – важливе доповнення до інших розвинених функцій інтелекту.

Перейшовши до розділу «Записатись», Ви зможете долучитися до Соробану в м. Запоріжжя. Оформляючи заявку онлайн, обов'язково оберіть місто, відповідне розташування та час відвідувань школи. Дізнавайтеся скільки коштує, а саме точну ціну навчання для Запоріжжя, та як досягнути вершин швидкого обчислення.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.